Filtrowanie

Producent
Kolor tarczy
Typ paska
Kolor paska
Wodoszczelność
Kolor koperty

Nowe produkty

Promocje

Zegarki męskie Timex

Amerykańska marka Timex posiada już blisko 150-letnią historię. Jej produkty przez lata przechodziły wiele zmian, nadal jednak cechuje je najwyższa jakość i zastosowanie najlepszych materiałów. Dzięki temu noszą je chętnie znani sportowcy, gwiazdy sceny muzycznej i ważne osobistości na całym świecie. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego znakomiteg...

Amerykańska marka Timex posiada już blisko 150-letnią historię. Jej produkty przez lata przechodziły wiele zmian, nadal jednak cechuje je najwyższa jakość i zastosowanie najlepszych materiałów. Dzięki temu noszą je chętnie znani sportowcy, gwiazdy sceny muzycznej i ważne osobistości na całym świecie. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego znakomitego grona, decydując się na zegarek Timex. Na który model warto się zdecydować? Zależne jest to od indywidualnych preferencji. Zegarki Timex występują zarówno w wersji sportowej, jak i eleganckiej. Doskonale sprawdzą się więc w każdej sytuacji.

Męskie zegarki Timex - odrobina luksusu

Największą zaletą czasomierzy tej marki jest ich unikalny wygląd. Zegarki Timex występują także w wydaniu casualowym, dzięki czemu będą idealne na co dzień. Wśród kolekcji dominują unikalne linie skierowanie do bardzo wymagających osób, które pasjonują się sztuką zegarmistrzowską. Sportowe modele są za to wyposażone w najnowsze osiągnięcia techniki i praktyczne funkcje, jak chociażby GPS, głębokościomierz czy licznik. 

Więcej

Zegarki męskie Timex 

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).