Nowe produkty

Promocje

ECO DRIVE

Od ponad 40 lat technologia CITIZEN Eco-Drive jest doskonałym przykładem tego, jak marka jest poświęcona uczynieniu świata i jego otoczenia lepszym miejscem. Prosta, ale rewolucyjna koncepcja, Eco-Drive wykorzystuje moc światła z dowolnego naturalnego lub sztucznego źródła światła i zamienia je w energię. Marka propaguje używanie odnawialnych za...

Od ponad 40 lat technologia CITIZEN Eco-Drive jest doskonałym przykładem tego, jak marka jest poświęcona uczynieniu świata i jego otoczenia lepszym miejscem. Prosta, ale rewolucyjna koncepcja, Eco-Drive wykorzystuje moc światła z dowolnego naturalnego lub sztucznego źródła światła i zamienia je w energię. Marka propaguje używanie odnawialnych zasobów naturalnych zamiast napełniania naszych składowisk zużytymi bateriami do zegarków.

Więcej

ECO DRIVE 

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).