Gwarancja

Sprzedawane produkty są objęte stosowną gwarancją sprzedawcy Marvest. Okresy gwarancji podane są przy każdym produkcie i mogą wynosić od 12 do 72 miesięcy, w zależnośći od modelu i marki.

Reklamację związane z przesyłką:

 • opóźnienia w dostarczeniu przez kuriera,
 • uszkodzenie przesyłki przez kuriera,
 • nieprawidłowa kwota pobrania,
 • braki towarowe lub wyposażeniowe

Należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze sklepu pod numer telefonu infolni lub na adres zamowienia@zegarekdlaciebie.pl

   

Jak mogę zgłosić reklamację?

Należy zgłosić reklamację obsłudze sklepu pod numerem infolini lub mailowo gwarancja@zegarekdlaciebie.pl, podając występujące objawy wady produktu.

Nasz konsultant potiwerdzi zgłoszenie i poinformuje o dalszym procesie reklamacji.

W przypadku zajścia konieczności odesłania zegarka na nasz adres,należy go dostarczyć na koszt Klienta. Z uwagi na niewielki gabaryty zegarków i wagę, polecamy wysyłkę za pośrednictem Poczty Polskiem listem poleconym priorytetowym. Koszty wysyłki wraz z opakowaniem (koperta bąbelkowa) nie powinny przekroczyć 8-15 zł. Po otrzymaniu paczki do działu Reklamacji zajmiemy się bezzwłocznie naprawą lub w wymianą zegarka. Zegarek zostanie wysłany na nasz koszt z powrotem do właściciela. Klient otrzyma informacje o stanie reklamacji do 14 dni roboczych od daty dostarczenia produktu na nasz magazyn.

   

Prawo odstąpienia od umowy.

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia Umowy.

 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:
  MARVEST Marcin Ogorzałek
  ul. Topolowa 27, 33-300 Nowy Sącz
  Nip. 734-294-32-05, Regon 120900311
  tel.: 605 397 392
  e-mail: biuro@zegarekdlaciebie.pl

  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego listem.
  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Prosimy jednak o dołączanie go o przesyłki, celem szybkiej identyfikacji otrzymanej paczki ze zwrotem.

 1. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 2. Zgodnie z art. 38. ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r o prawach konsumenta, Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Skutki odstąpienia od umowy

 W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu:

 • Cenę towaru

 • koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).

 1. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 8-15 PLN.

 2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte wpierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 3. Proszę odesłać MARVEST Marcin Ogorzałek, ul. Topolowa 27, 33-300 Nowy Sącz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.- formularz wymiany

- formularz reklamacyjny

- formularz odstąpinia od umowy (zwrotu)

 

Prosimy o nie przysyłanie paczek z usługą pobrania. Paczki z naliczonymi kwotami nie będą przyjmowane.


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).