Bestsellery

Nowe produkty

Promocje

Uwierzytelnianie

Stwórz konto

Podaj swój adres e-mail aby utworzyć konto

Już zarejestrowany?

Nie pamiętasz hasła?

Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym zegarekdlaciebie.pl oraz w celu realizacji zamówień. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Marvest w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest firma Marvest właściciel serwisu zegarekdlaciebie,pl z siedzibą przy ul. Topolowej 27, 33-300 Nowy Sącz, NIP: 734-294-32-05. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony.
Umowę można wypowiedzieć ze skutkiem natychmiastowym w każdym czasie poprzez usunięcie konta użytkownika.

Usługę świadczy Administrator:
MARVEST Marcin Ogorzałek ul. Topolowa 27, 33-300 Nowy Sącz Nip. 734-294-32-05 Regon 120900311
Kontakt: biuro@zegarekdlaciebie.pl, tel.: 605 397 392


Prawo odstąpienia od umowy

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia  zawarcia Umowy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:
  MARVEST Marcin Ogorzałek
  ul. Topolowa 27,
  33-300 Nowy Sącz
  Nip. 734-294-32-05
  Regon 120900311
  tel.: 605 397 392
  e-mail:  biuro@zegarekdlaciebie.pl
  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przesłanego listem. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

 1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu:
  - cenę towaru
  - koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas).
 2. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 8-15 PLN.
 3. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 4. Proszę odesłać MARVEST Marcin Ogorzałek ul. Topolowa 27, 33-300 Nowy Sącz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).